כל מה שחשוב לדעת על סיגריה אלקטרוניות ולא ידעתם

12 ביולי 2021

כל מה שחשוב לדעת על סיגריה אלקטרוניות ולא ידעתם

רוצים לשנות את הרגלי העישון שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? בדיוק עבורכם הכנו מקבץ של תשובות על השאלות החשובות ביותר בטרם תניחו את הטבק ואת הניקוטין מאחוריכם ותבחרו את האלטרנטיבה שמשגעת לא מעט אנשים שכבר הצליחו להשאיר את קופסת הסיגריות מאחור. 

לא מבינים במה מדובר? רוצים להפסיק לעשן במהירות האפשרית? הנה לפניכם כל המידע והתשובות על סיגריה חשמלית לרבות סיגריה אלקטרונית חד פעמית ושימושים בסיגריית ופורייזר המתאימה גם לצרכני הקנאביס הרפואי. 

סיגריה אלקטרונית – כשהעידן החדש פוגש את הפתרון לבריאות התקינה 

מעבר לזה שאתם כבר יודעים כי סיגריה אלקטרונית פועלת על ידי הוצאת אדים מדמי עשן, חשוב שתדעו שהאדים הללו אינם מזיקים לגוף ביחס לסיגריה האמיתית ולכן יוצא שזו סיגריה שבהחלט יכולה לסייע לכם יותר מאשר להזיק. 

כמו כן את הסיגריה הזו אפשר להשיג בלא מעט טעמים ולצד הטבק כיום אפשר להשיגה בטעמי בננה, תות שדה, אבטיח ועוד. 

שלא כמו הסיגריה הרב פעמית, סיגריה אלקטרונית חד פעמית תעלה לכם הרבה יותר זול מהקבועה אם כי תספיק לכם רק לשישים שאיפות בעוד הקבועה תספק לכם יותר משש מאות שאיפות בממוצע. 

כמו כן, כאשר אתם קונים סיגריה אלקטרונית חד פעמית אתם לא מקבלים אחריות כשם שאתם קונים את הסיגריה הנטענת ובו זמנית האיכויות של העשן שונות ועשירות פחות בסיגריה לטווח הארוך. 

לכן אם אתם מהססים בין סיגריה חד פעמית לרב פעמית נטענת אולי כדאי שתבדקו את היתרונות ואת החסרונות ואפילו תנסו ותחוו את השימוש. עשיתם את כל זה? עכשיו אתם בהחלט יכולים לבדוק את התקציב ומה שהכי יתאים לכם ויהפוך את השימוש לחוויה מספקת בדיוק כמו סיגריה מקורית. 

יש כזה דבר פילטר לסיגריה אלקטרונית ומה מכילה הסיגריה? 

אחד היתרונות של שימושי סיגריה אלקטרונית זה הפילטר שיכול בהחלט להחזיק עד שלושה ימים והסיבה לכך היא שלא נושפים כמו בעישון רגיל כך שהסיגריה לא נפגמת וכך אורח החיים של הפילטר ממשיך להתקיים. 

כמו כן סיגריה מלאכותית מכילה בתוכה חומרים המדמים את כל מה שאתם צריכים כדי שחווית העישון שלכם לא תיפגם וחלק מזה קשור גם בדמוי טבק, גליקול ועוד. הרעיון הגדול הוא לקבל למעשה אפשרויות של עישון עם 0 סכנה לכם ולסביבה בזכות מוצר נטול ניקוטין, ריח וטבק. 

האם משרד הבריאות מאשר את השימוש בסיגריה אלקטרונית? 

כאמור, כפי שהבנתם סיגריות אלקטרוניות אינן מורכבות מחומרים מסוכנים כך שאין צורך באישור מטעם גוף כמו משרד הבריאות. כמו כן, כדי שלא לקחת סיכונים חשוב מאוד לאתר מוצר עם איכויות גבוהות וכך גם חומרים ותוספים איכותיים המחמירים בתקנים והכול במטרה להשיג לכם הנאה שהיא חפה מסיכונים למעשן ולסביבה עצמה.