מה זה סיגריה אלקטרונית חד פעמית

17 בנוב׳ 2022

גבר מעשן סיגריה אלקטרונית רב פעמית
בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך, שיותר ויותר אנשים בוחרים להפסיק לעשן את הסיגריות הרגילות ועוברים לסיגריה אלקטרונית חד פעמית, שנחשבת לאחד הטרנדים החמים ביותר ועזרה למעשנים רבים להפסיק לעשן את הסיגריות הרגילות ולעבור לעישון של הסיגריה האלקטרונית.
כאשר, דווקא הסיגריה האלקטרונית החד פעמית היא זו אשר כבשה אנשים רבים לעבור לסגנון העישון החדש, ומידת הנוחות שהביאה עימה הסיגריה האלקטרונית החד פעמית, לא יכולה להשתוות לשום צורת עישון אחרת.
למרות שקיימות גם סיגריות אלקטרוניות שהן לא חד פעמיות (סיגריות אלקטרוניות רב פעמיות), ההתעסקות בהן והמחיר הגבוה שמשלמים עליהן הוא זה שגרם לאנשים רבים להתאהב דווקא בסיגריה אלקטרונית חד פעמית שנחשבת לסוג העישון הנוח ביותר ולצד מחיר זול.

מה זה סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

מכשיר סיגריה אלקטרונית הומצא כבר לפני שני עשורים ונכנס לתודעתנו רק בעשור האחרון, כשיותר ויותר אנשים בחרו לעבור לעישון האלקטרוני שמזכיר בעיקר עישון של נרגילה.
הסיגריה האלקטרונית מגיעה בטעמים שונים ופרותיים בעיקר ויש לה הרבה יתרונות לשימוש על פני הסיגריות הרגילות שהתרגלנו אליהן מזה שנים. 
נתחיל בזאת לסיגריה האלקטרונית החד פעמית אין ריחות חזקים כפי שיש לסיגריה הרגילה. בהרבה מקומות סגורים אפילו, מאפשרים עישון של סיגריה אלקטרונית חד פעמית כי העדים שיוצאים ממנה הם מזעריים והריח שלה אינו מפריע לרוב לשאר האוכלוסייה.
בשוק הישראלי וכן גם בשוק העולמי, קיימים מספר סוגים לסיגריות אלקטרוניות חד פעמיות והן שונות בצורתן ובכמות השאיפות שלהן.

סיגריה אלקטרונית חד פעמית VS רב פעמית

סיגריה אלקטרונית חד פעמית היא סיגריה שמיועדת לצריכה חד פעמית בלבד ומספיקה לכמות מסוימת של שאיפות, בעוד הוויפים האחרים הם רב פעמיים וצריך להטעין אותם בכל פעם מחדש מה שמצריך התעסקות עם הסיגריה האלקטרונית הנטענת, החלפת הנוזלים שבה וכן גם, הוויפים הנטענים הם כבדים הרבה יותר מאשר סיגריה אלקטרונית חד פעמית שנחשבת לקומפקטית הרבה יותר מאשר הוויפים הרגילים וממש לא צריך להתעסק איתה במהלך כל היום, כי איך שהעישון בה נגמר – אתם פשוט זורקים אותה.
אולי החיסרון הגדול ביותר בסיגריה אלקטרונית חד פעמית זה, שהיא מזיקה לסביבה וכמויות גדולות של סיגריות חד פעמיות עלולות ליצור אשפה גדולה מאוד שיהיה מאוד קשה למחזרה.

סיגריה אלקטרונית חד פעמית – טווח מחירים

מחיר סיגריה אלקטרונית חד פעמית נע בין 30-50 ₪, הכל תלוי בחברה שאתם קונים ממנה את הסיגריה האלקטרונית החד פעמית וכן גם בסוג הדגם.
לעומתה, סיגריה אלקטרונית רב פעמית יכולה להגיע לעלות של כמה מאות שקלים בעוד שמחירה הסטנדרטי נע בין 150- 350 ₪, אך החיסרון של הסיגריה האלקטרונית הרב פעמית הוא, שהיא גם מצריכה קניה קבועה של נוזלים וחומרים לתחזוקה שלא נדבר גם על טעינתה.

איך לבחור סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

אם יצא לכם לשאול איך נכון לבחור סיגריה אלקטרונית חד פעמית, אז במיוחד בשבילכם ריכזנו את הפרמטרים שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הזו:

 • תבחרו לפי הטעם!
 • סיגריה אלקטרונית חד פעמית מומלצת, מגיעה במגוון רחב של טעמים וריחות שונים, ואין פלא שרבים מהאנשים בחרו לעבור לעישון האלקטרוני שכן, הטעמים והריחות שלו הרבה יותר טובים מאשר לסיגריות הרגילות.
  סיגריה אלקטרונית מגיעה בטעמי תות שדה, מלון, אוכמניות, מלון ועוד מגוון פירות שונים ומיוחדים שיהפכו את חווית העישון שלכם למשהו שלא הכרתם עד היום. חד משמעית שסיגריה בוחרים לפי הטעם – כי מה שטעים לנו, הופך אותנו למאושרים יותר!

 • שימו לב לכמות השאיפות של הסיגריה האלקטרונית החד פעמית
 • לכל סיגריה אלקטרונית חד פעמית יש כמות שאיפות שזהו בעצם ההספק שלה.
  זאת יכולה להיות סיגריה אלקטרונית חד פעמית 300 שאיפות או אפילו סיגריה אלקטרונית חד פעמית שמגיעה לעד 1600 שאיפות (וכמובן שמחירה יהיה בהתאם).

 • תקציב
 • למרות שסיגריה אלקטרונית חד פעמית נחשבת למשמעותית זולה יותר, כל מי שנוהג לעשן סיגריה אלקטרונית חד פעמית כל יום ועוד מספר פעמים ביום, יודע שהעלות המצטברת הופכת לעלות לא קטנה בכלל.
  במקומות רבים אתם יכולים לרכוש כמות גדולה של סיגריות חד פעמיות, מה שיכול בהכרח להוזיל את מחירה של סיגריה חד פעמית בודדת.
   

  רוכשים סיגריה אלקטרונית ב VAPE CLUB

  באתר החנות שלנו, אתם תוכלו למצוא מגוון רחב של סיגריות אלקטרוניות מכל הסוגים והגדלים.
  VAPECLUBE מספקת לכם את הוויפים החדישים והאיכותיים ביותר שקיימים כיום בשוק ואם אתם מחפשים וייפ איכותי עם ציוד הטענה או שיש לכם שאלה בנושא – אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם , ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.